E-Okul Mebbis

MEBBİS Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?*** MEBBİS Ana Sayfa Giriş için Buraya TıklayınızMEBBİS Şifresi Nasıl ve Nereden Alınır?

MEBBİS Şifrelerinizi çalıştığınız okul idaresine (müdür ve müdür yardımcıları) başvurarak kısa bir süre içerisinde şifrenizi alabilirsiniz,

MEBBİS Şifremi Unuttum Ne Yapacağım?

Mebbis öğretmen girişi şifremi unuttum! MEBBİS ve e-okul şifreleri ile alakalı sorunları,ilçe yöneticileri, kurum yetkilileriyle telefonla görüşüp çözmekteydiler.Ancak güvenlik zafiyeti oluşmaması için artık mebbis şifresi ve E okul veli bilgilendirme sistemi şifrelerini unutanlar ve kaybedenlerin şifreleri kendilerine telefon ile verilmeyecek, şifre beklentilerini çalıştıkları kurumun resmi e-posta adresinden şifremi unuttum şeklinde istekte bulunup,aynı gün içerisinde yeni şifresi kendisine e-posta yoluyla bildirilecektir.

Kişisel mebbis şifresi unutulduğunda yada kaybolduğunda çalıştıkları okul idaresine başvurarak kısa bir süre içerisinde yeni mebbis şifresi alabilinecek. Okul şifresini unutulduğunda da ilçe MEB yetkililerine şifre talebi iletilecektir. Şayet yönetici mevkiindeki biri şifresini unutursa mebbis yönetici işlemlerine girerek özel menüden okul şifresi ile yeni şifrelerini oluşturabilirler. Mebsis sistemi ile ilgili işlemlerinizi halledebilmeniz için kolaylıkla şifre alabilir, şifre unutulması halinde yeni şifre alımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.E Okul şifresi ile mebbis şifresi aynı mı derseniz teknik problemler sebebiyle bazen sorun yaşanabiliyor.Bu sebeplerden dolayı şifreler değişebiliyor.

MEBBİS Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım? yorumları

 • Image Description
  emel kaya
  04.02.2015

  MEBBİS ŞİFREMİ UNUTTUM

 • Image Description
  volkan keskintaş
  20.03.2015

  ilginiz için teşekkürler.