E-Okul Mebbis

mebbis kurumlar

MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülü GirişMEBBİS Kişisel Bilgiler Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.MEBBİS e-Personel Modülü Nedir ve Bu Sistemle Neler Yapılabilir? Başlıklı yazımıza ulaşmak için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ

Devamını oku

MEBBİS e-Personel Modülü (Özlük) GirişiMEBBİS e-Personel Modülü (Özlük) Girişi için Buraya Tıklayınız


MEBBİS e-Personel Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.MEBBİS e-Personel Modülü Nedir ve Bu Sistemle Neler Yapılabilir?

Devamını oku

MEBBİS Yönetici Modülü GirişMEBBİS Yönetici Modülü Giriş için Buraya TıklayınızMEBBİS Yönetici Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.
MEBBİS Yönetici Modülü Niçin Tasarlanmıştır?


Bu modül, temel olarak e-Okul Uygulamalarında bulunan modüllerin

Devamını oku

MEBBİS Faaliyet Modülü GirişMEBBİS Faaliyet Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Faaliyet Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz

Devamını oku

MEBBİS Öğretmenevi Faaliyet Modülü GirişMEBBİS Öğretmenevi Faaliyet Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Öğretmenevi Faaliyet Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz


MEBBİS Öğretmenevi Faaliyet Modülü :MEBBİS sistemi içerisinde yer alan modül ile belirlenen bir yetkilinin adına açılarak kullanıcı adı ve şifre İl Milli Eğitim Müdürlüklerince verilmektedir. Şifre verilen kişinin emeklilik ya da tayin gibi sebepler nedeni ile görevinden ayrılması durumunda yeni bir yetkili belirlenerek yine kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Öğretmenevleri, akşam sanat okulları ile öğretmen lokalleri ve diğer sosyal tesisler Öğretmenevi faaliyet modülünden yararlanabilmektedir.

Devamını oku

MEBBİS Özürlü Birey Modülü GirişMEBBİS Özürlü Birey Modülü Giriş için Buraya TıklayınızMEBBİS Özürlü Birey Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.


MEBBİS Özürlü Birey Modülü Nedir?


Özürlü Birey Modülü, özel eğitim ihtiyacı olan bireylere yönelik özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile özel eğitim okullarında verilen destek eğitim programlarının izlendiği ve kayıtlarının tutulduğu MEBBİS sistemi içerisindeki elektronik modüldür.MEBBİS Özürlü Birey Modülüyle Ne Amaçlanmıştır?

Devamını oku

MEBBİS Devlet Kurumlari Modülü GirişMEBBİS Devlet Kurumları Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Devlet Kurumlari Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile Yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.

Devamını oku