E-Okul Mebbis

MEBBİS e-Okul Öğretmen GirişiMEBBİS e-Okul Kullanıcı Girişi (e okul öğretmen giriş) için Buraya Tıklayınız

e-Okul Kullanıcı Girişi ile; E Okul Öğretmen Girişi,e okul öğretmen not girişi,mebbis e okul öğretmen not girişi, E Okul Öğretmen Girişi ve Genel Bilgilere ulaşabilirsiniz.

E Okul Öğretmen Girişi, e-okul yönetim bilgi sistemi (e-Okul Kullanıcı Girişi) üzerinden gerçekleşmektedir. E-Okul sistemine bilgi giriş yetkileri okul yöneticileri ve öğretmenlere verilmiştir.Mebbis e-okul kullanıcı girişi, Eğer öğretmen iseniz ve sisteme giriş yapmak istiyorsanız yukarıda bulunan ekrana veya ekranın altındaki linke tıklayarak E Okul Öğretmen Girişi yapabilirsiniz.

Peki E Okul Öğretmen Girişini Nasıl Yapabilirim?

E Okul Sistem girişi sadece kendisine yetki verilen kişiler tarafından gerçekleştiğinden, giriş yapabilmek için aşağıda açıklaması yapılarak verilen bilgileri gerekli alanlara yerleştirmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler kişiye göre değişmekte olup bireysel öğretmen erişim bilgilerinizi aktif halde kullanmak için okul yönetimiyle irtibata geçmeniz gerekebilir.

Giriş Kodu: Giriş kodu alanına, bu alanın hemen üstünde bulunan rakamı yazınız. Her bağlantıda bu rakam değişecek ve yeni rakamı bu bölüme yazmanız gerekecektir.

Kullanıcı Adı: İlgili birimce verilmiş olan Kullanıcı Adını yine gerekli bölüme yazınız.

Şifre: İlgili birimce verilmiş olan şifreyi bu bölüme yazmanız gerekmektedir.

e-Okul Sistemine Giriş Yaptıktan Sonra;

e-Okul'a giriş yaptıktan sonra karşınızda bir ekran belirecektir. Bu ekranda e-okul modülleri yer almaktadır. Bu kısımda kullanıcı; şifre değişikliği yapabilir, e-okul haberlerine ya da diğer bilgilere erişim sağlayabilir.

Konu Başlıkları: e-Okul, e Okul, e okul öğretmen giriş, e-Okul Bilgi Öğretmen, e okul öğretmen not girişi,e-Okul öğretmen, e-okul öğretmen bilgi girişi, e-Okul Veli Öğretmen girişi, e Okul meb öğretmen,e okul not değiştirme, e okul öğretmen kayıt,e-okul öretmen giriş,mebbis e okul öğretmen girişi,e okul mebbis,eokul öğret,mebbis giriş,mebbis öğretmen girişi,mebbis e-okul kullanıcı girişi
e-Okul