E-Okul Mebbis

kişisel bilgiler modülü

MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülü GirişMEBBİS Kişisel Bilgiler Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.MEBBİS e-Personel Modülü Nedir ve Bu Sistemle Neler Yapılabilir? Başlıklı yazımıza ulaşmak için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ

Devamını oku

MEBBİS e-Personel Modülü (Özlük) GirişiMEBBİS e-Personel Modülü (Özlük) Girişi için Buraya Tıklayınız


MEBBİS e-Personel Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.MEBBİS e-Personel Modülü Nedir ve Bu Sistemle Neler Yapılabilir?

Devamını oku

MEBBİS Yönetici Modülü GirişMEBBİS Yönetici Modülü Giriş için Buraya TıklayınızMEBBİS Yönetici Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.
MEBBİS Yönetici Modülü Niçin Tasarlanmıştır?


Bu modül, temel olarak e-Okul Uygulamalarında bulunan modüllerin

Devamını oku

MEBBİS Faaliyet Modülü GirişMEBBİS Faaliyet Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Faaliyet Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz

Devamını oku

MEBBİS Özürlü Birey Modülü GirişMEBBİS Özürlü Birey Modülü Giriş için Buraya TıklayınızMEBBİS Özürlü Birey Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.


MEBBİS Özürlü Birey Modülü Nedir?


Özürlü Birey Modülü, özel eğitim ihtiyacı olan bireylere yönelik özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile özel eğitim okullarında verilen destek eğitim programlarının izlendiği ve kayıtlarının tutulduğu MEBBİS sistemi içerisindeki elektronik modüldür.MEBBİS Özürlü Birey Modülüyle Ne Amaçlanmıştır?

Devamını oku

MEBBİS Devlet Kurumlari Modülü GirişMEBBİS Devlet Kurumları Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız


MEBBİS Devlet Kurumlari Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile Yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.

Devamını oku