E-Okul Mebbis

MEBBİS İlköğretim Kurum Standartları Modülü GirişMEBBİS İlköğretim Kurum Standartları Modülü Giriş için Buraya Tıklayınız

MEBBİS İlköğretim Kurum Standartları Modülü'ne kullanıcı adı ve şifreniz ile yukarıda bulunan link veya ekrandan giriş yapabilirsiniz.

mebbis e okul öğretmen not girişiİKS (İlköğretim kurum standartları modülü), ilköğretim okullarının eğitim kalitesini ve hizmet standartlarını artırmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış bir ölçme-değerlendirme bilişim sistemidir.Bu sistemle öğrenciler, öğretmenler, okul müdürleri, veliler internet üzerinden sisteme girip mevcut anketleri doldurarak eğitim-öğretimde ilköğretim standartlarına dair ayrıntıları içeren bir veri tabanı oluşturmuş oluyorlar.Bu uygulama ile öğrencilerin eğitim hayatında rol alan herkesin gözlemleri neticesinde mevcut durum tespitinde kullanılacak gözlemler ve detaylar elde edilmektedir. Gerçek verilere göre gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde eğitimin kalitesi artıtılmak istenmektedir.

Uygulama kapsamında tüm öğretmenlerin bu anketleri doldurması gerekiyor. Okul müdürleri de kurum şifrelerini kullanarak uygulamaya giriş yapabiliyor. MEBBİS uygulama ekranından İKS (İlköğretim kurum standartları modülü) seçilerek anketlere ulaşılabilir.

e okul veli bilgilendirme sistemi mebbis

Konu Başlıkları:mebbis login,mebbis meb,meb,e okul mebbis öğrenci girişi,e okul mebbis,mebbis e okul öğretmen girişi,e okul mebbis veli girişi,e okul veli bilgilendirme sistemi mebbis,mebbis e okul öğretmen not girişi,mebbis e-okul kullanıcı girişi